x
MRG

به روز رسانی :این گروه با حضور در کشور مجارستان و منطقه شنگن به تمام امور مهاجرت قانونی مسلط و دارای تجربه لازم می باشد ادامه

ویزای مجارستان - گروه مهاجرتی MRG

Awesome Image

اخذ ویزای مجارستان

مجارستان یکی از کشورهای حوزه شینگن می باشد که سالانه شهروندان متعددی خواستار اخذ ویزا های این کشور هستند. از آنجایی که مهاجران ایرانی به این کشور به صورت روزانه افزایش پیدا کرده اند، دولت مجارستان تصمیم گرفت تا ویزا های انفرادی خود را لغو کند و سرانجام از مهر ماه سال ۱۳۹۷ تمام ویزا های صادر شده از سوی کشور مجارستان به صورت تور گروهی درآمدند. این کشور یکی از بهترین کشور های جهان برای اقامت و گردشگری می باشد و تنها شهروندانی می توانند ویزا های مختلف این کشور را دریافت نمایند که دارای شرایط خاصی باشند.

از آن جایی که دانشگاه های معتبر کشور مجارستان عضوی از اتحادیه اروپا هستند

ویزا های تحصیلی مجارستان
Awesome Image
01

صدور ویزای مجارستان برای گردشگری به صورت انفرادی امکان پذیر نمی باشد

ویزای مجارستان توریستی
Awesome Image
02

در سال های گذشته شهروندانی که قصد اخذ ویزای مجارستان در حوزه های مختلف را داشتند

وقت سفارت مجارستان
Awesome Image
03

ویزا های تحصیلی مجارستان

از آن جایی که دانشگاه های معتبر کشور مجارستان عضوی از اتحادیه اروپا هستند، می توان گفت که سطح علمی دانشگاه های این کشور بسیار بالا می باشد و مدرک معتبر آن ها زمینه سازی برای دریافت ویزای کاری از کشور های آلمان، نروژ، اتریش و سایر کشور های تاپ اروپایی می باشد. برای این که بتوانید ویزای مجارستان را در زمینه تحصیلی به دست آورید، لازم است تا از سوی یک موسسه آموزشی، دانشگاه و یا مدرسه در کشور مجارستان برای شما دعوت نامه ارسال شود. پس از آن برای ثبت درخواست خواسته خود مبنی بر اخذ ویزای تحصیلی کشور مجارستان، باید دعوت نامه خود را به کارگزاری ارائه دهید. در دانشگاه های این کشور می توان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و در رشته های مختلف به تحصیل پرداخت. توجه داشته باشید که ویزای مجارستان در زمینه تحصیلی پس از به اتمام رسیدن دوران تحصیل شما و اخذ مدرک تحصیلیتان به پایان خواهد رسید، اما می توانید مجددا این نوع ویزا را تمدید نمایید و یا برای کار به سایر کشور های اروپایی مهاجرت کنید.

  • وقت سفارت مجارستان

    ثبت نام

  • هزینه های درخواست ویزای مجارستان

    هزینه ها

  • مدت زمان مورد نیاز جهت گرفتن وقت و بررسی درخواست ویزای مجارستان

    زمان

وقت سفارت مجارستان

در سال های گذشته شهروندانی که قصد اخذ ویزای مجارستان در حوزه های مختلف را داشتند، باید به طور مستقیم به سفارت مجارستان در کشور خود مراجعه می کردند که با توجه به تعداد بالای متقاضیان، بی نظمی هایی در سفارت مجارستان و سفارت سایر کشور های حوزه شینگن به وجود می آمد. این امر موجب شد تا متقاضیان مدت زمان طولانی تری برای دریافت پاسخ نهایی درخواست خود منتظر بمانند. از این جهت با توجه به مشکلات به وجود آمده، تصمیم گرفته شد تا قسمتی از خدمات مربوط به ثبت درخواست و احراز هویت به کارگزاری سفارت مجارستان محول گردد. شرکت وی اف اس گلوبال به عنوان یک شرکت معتبر در زمینه کارگزاری سفارت کشور های حوزه شینگن می باشد که برای ارائه مدارک و انگشت نگاری های مربوطه، به آن مراجعه کرد. پس از ثبت نام در سایت سفارت و پر کردن فرم درخواست خود، می توانید از طریق همان سایت وقت سفارت مجارستان در کارگزاری VFS را انتخاب کرده و در زمان مشخص شده به صورت حضوری به کارگزاری مراجعه نمایید.

Awesome Image

هزینه های درخواست ویزای مجارستان

هزینه های مربوط به درخواست ویزای مجارستان متناسب با نوع ویزا متفاوت می باشد. به طور کلی می توان گفت که هزینه های مربوط به ویزای کشور مجارستان به دو بخش کلی تقسیم خواهد شد. نخستین بخش هزینه ها مربوط به سفارت مجارستان و کارگذاری برای ارائه خدمات می باشد که قسمتی از آن به صورت آنلاین در هنگام تعیین وقت سفارت مجارستان، پرداخت می شود. قسمت دیگر نیز در هنگام مراجعه حضوری به کارگزاری وی اف سی پرداخت خواهد شد. بخش دیگر از هزینه های مربوط به اخذ ویزای این کشور، به عنوان کارمزد خدماتی شناخته می شود که مربوط به ارائه خدمات آژانس های مسافرتی می باشد.

Awesome Image

مدت زمان مورد نیاز جهت گرفتن وقت و بررسی درخواست ویزای مجارستان

سفارت مجارستان به متقاضیانی که خواستار دریافت ویزای مجارستان در زمینه های مختلف هستند، توصیه می کند که ۱۸۰ روز قبل از تاریخ سفر خود نسبت به ثبت درخواست ویزا اقدام نمایند. برای دریافت وقت سفارت مجارستان برای ویزای کوتاه مدت، لازم است تا از طریق سایت سفارت وقت مشخصی را انتخاب نمایید. پس از مراجعه به کارگزاری و ارائه مدارک خود، به مدت حداقل ۱۴ روز کاری زمان لازم است تا نتیجه نهایی توسط سفارت به کارگزاری و از کارگزاری به متقاضی ارسال گردد. اما مدت زمان مورد نیاز برای ویزا های بلند مدت متفاوت می باشد. توجه داشته باشید که وقت سفارت مجارستان برای ویزای بلند مدت تنها از طریق تماس تلفنی با سفارت امکان پذیر می باشد. در برخی شرایط ممکن است که پس از گذشت دو ماه، وقت مراجعه به کارگزاری برای متقاضیان ویزای بلند مدت تعیین گردد. توجه داشته باشید که نتیجه نهایی توسط سفارت حداقل ۱۴ روز و حداکثر ۲۱ روز پس از ثبت درخواست اعلام خواهد شد.

Awesome Image

دلیل انتخاب ما

مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری یکی از خدمات کاملا رایگان بوده که برای همه افراد قابل ارائه می باشد، برای مشاوره نیاز به پرداخت وجه یا وقت قبلی نخواهید داشت.

Awesome Image

وقت سفارت

اخذ وقت سفارت کلیه کشورهایی که برای اخذ ویزا نیاز به وقت قبلی دارند

Awesome Image

مشاوره تکمیل مدارک

مشاوره تخصصی و بررسی پرونده ها به جهت تکمیل مدارک برای ارائه به سفارت

Awesome Image

ویزای شینگن

پکیج صفر تا 100 درخواست ویزای شینگن توریستی مجارستان

Awesome Image

مقرون بصرفه

قیمت مناسب و به صرفه خدمات ارائه داده شده

English